Morlab Biyoteknoloji, 2012 yılında Antalya TEKNOKENT’i bünyesinde  dermokozmetik ürünler üzerine araştırma ve geliştirme faaliyetleri yapmak için kurulmuştur.

Morlab, hayatımızın her alanında yer almakta olan biyoteknolojik yaklaşımları, insanlarımızın kullanabileceği şeklinde önemli ve dinamik bir endüstriyel faaliyete dönüştürmektedir.

Morlab, kozmotoloji alanında multidisipliner çalışma prensibi ile hücre ve doku biyolojisi kültürü, moleküler biyoloji, mikrobiyoloji, moleküler fizyoloji, protein mühendisliği  ve nanoteknoloji  bilimlerini araştırmalarına dahil etmekte ve fonksiyonel olarak etkinliği kanıtlanmış ürünler ortaya çıkarmaktadır. Ürünlerinin  tümünü  kendi bünyesinde bulunan in vitro ve in vivo  test laboratuvarı ile test etmektedir. Yüksek  teknoloji içeren aktif bileşikleri kendi bünyesinde geliştirmektedir.

Morlab, moleküler kozmetik araştırmalarını ve ürün geliştirmelerini;

  1. Daha yüksek saflıkta etken madde,
  2. Daha iyi etkenlik, Daha düşük dozaj,
  3. Daha çok güvenlik,
  4. Daha yeni aktif bileşikler,
  5. Daha yeni teknikler, kullanma prensibine göre yapmaktadır.

Vizyonumuz;

Sahip olduğumuz araştırma ve geliştirme etkinliğimiz ile, global düzeyde biyoteknolojik dermokozmetik ürün geliştiren ve üreten firma olmak.

Misyonumuz;

Ülkemizin “ teknolojik gelişmişlik düzeyi” nin yükselmesine katkıda bulunmak. Know How üreten ve geliştiren bir firma olmak.

Marka’nın DNA’sı;

  1. Yenilikçi Yaklaşım ( İNOVASYON )
  2. Araştırma ve Geliştirme ( AR-GE )
  3. Öğrenerek Büyüme
  4. Müşteri Memnuniyeti

esqulent.com.tr adresinden ürünlerimize ulaşabilirsiniz