Hakkımızda

Hakkımızda

Gloved hands of contemporary agroengineer holding petri dish with sample of green lettuce leaf and dropping liquid substance from pipette

Hakkımızda

Morlab Biyoteknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 2012 yılında Antalya Teknokent bünyesinde kozmetik ve ilaç üzerine araştırma ve geliştirme faaliyetleri yapmak için kurulmuştur.

Morlab, hayatımızın her alanında yer almakta olan biyoteknolojik yaklaşımları, insanlarımızın kullanabileceği şekilde önemli ve dinamik bir endüstriyel faaliyete dönüştürme gayreti içindedir.

 

Morlab, ülkemizin doğal bir hazinesi olan tıbbi ve aromatik bitkileri, yüksek saflıkta ve sanayi ölçeğinde üretimi yapılacak, ilaç ve kozmetik sanayinde kullanılacak, biyoteknolojik ürünlere dönüştürmeyi hedeflemektedir.

Gelecekte; Morlab, insan sağlığı ve yaşamının kalitesine yön veren, global bir şirket olma yolunda ilerleyecektir.

Vizyonumuz

Ülkemizin doğal zenginliklerini biyoteknolojik yaklaşımlar ile birleştirerek, yüksek standart ve kalitede ürünleri insanlar ile buluşturmaktır.
Araştırma ve geliştirme etkinliğimizi geliştirerek, uluslararası standartta araştırma yapan, referans laboratuvar özelliğine sahip bir kuruluş haline gelebilmektir.

Misyonumuz

Ülkemizin sosyo-ekonomik kalkınmışlığına, küresel alanda bölgemizin marka değerinin artmasına, ülkemizin “teknolojik gelişmişlik düzeyi”nin yükselmesine, global pazarda rekabet üstünlüğünün artmasına, insanların yaşam kalitelerinin yükselmesine, know-How vb. bilgi ve beceri üretilmesine, çevre dostu, kötü kimyasallardan arınmış ürünlerin insanlarla buluşmasına, katkıda bulunmaktır.